KATEGORİLER

Sıkça Sorulan Sorular

gencspor.com.tr sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün teslimatını Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile yapmaktayız.

Kargonuzu teslim aldığınıza dair belgeleri imzalamadan önce siparişinizin eksiksiz ve hasarsız olduğunu kontrol ediniz. Aksi halde ürünü teslim almadan kargo görevlisinden konuyla ilgili tutanak tutmasını isteyerek ürünü iade ediniz.

Sipariş değişiklik işleminizi sipariş adımlarından herhangi birinde ya da siparişinizi verdikten ve ödemesi yapıldıktan sonra siparişiniz kargoya teslim edilmediyse \\\"Hesabım\\\" menüsü üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Siparişiniz sırasında hesap açtırmadıysanız ya da ödemesi onaylanmış ve siparişiniz kargoya teslim edilmiş ise mesai saatleri içerisinde 0212 527 13 05 numaralı Müşteri Hizmetleri\\\'ni arayarak sipariş değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. 

Eğer siparişiniz tarafınıza teslim edilmek üzere kargo firmasını verilmiş ise \\\"Ürün iade ve değişim\\\" konulu yardım bölümümüzde sorunuzun cevabını bulabilirsiniz. Not: Siparişiniz onaylanmış ve siparişiniz kargoya teslim edilmiş ise teslimat adresini değiştiremezsiniz. 

 

Sipariş iptal işleminizi sipariş adımlarından herhangi birinde ya da siparişinizi verdikten ve ödemesi yapıldıktan sonra siparişiniz kargoya teslim edilmediyse \\\\\\\\\\\\\\\"Hesabım\\\\\\\\\\\\\\\" menüsü üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Siparişiniz sırasında hesap açtırmadıysanız ya da ödemesi onaylanmış ve siparişiniz kargoya teslim edilmiş ise mesai saatleri içerisinde 0212 527 13 05 numaralı Müşteri Hizmetleri\\\\\\\\\\\\\\\'ni arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra \"Hesabım\" sayfasından da siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Siparişinizi kontrol ettikten sonra imzalayarak teslim alınız. Eğer kargonuzda bir karışıklık ya da eksiklik varsa teslim almadan kargo görevlisine tutanak tutturup iade etmelisiniz.

gencspor.com.tr sitemizden yapmış olduğunuz alışverişiniz ilgili kargo firma tarafından teslim alındığı andan itibaren, size teslim edildiği ana kadar kargo firması güvencesi altında olup, sigortalı taşınmaktadır. Ambalajı ve kutusu zarar görmüş olan kargolarınız için kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.

gencspor.com.tr tarafından kargo firmasına teslim edilen siparişinizi size e-posta ile ulaştırılan kargo takip numarasıyla veya hesap oluşturduysanız \\\"Hesabım\\\" menüsünde adım adım takip edebilirsiniz.

Konu hakkında sorularınız devam ediyor ise mesai saatleri içerisinde 0212 527 13 05 numaralı Müşteri Hizmetleri\\\'ni ya da ilgili Kargo firmasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bize her zaman gencspormalzemeleri@hotmail.com 
adresinden ulaşabilirsiniz.

 Tek yapmanız gereken gencspor.com.tr faturanızın yanında yer alan Değişim ve İade Bölümü\\\'nü eksiksiz bir şekilde doldurarak \\\"genc tekstil ve spor malz. San. ve Tic. Ltd. Şti. – hobyar mah.postane cad.hacı yakup han. no.5 / 105 sirkeci istanbul \\\" adresine anlaşmalı olduğumuz yurtiçi  kargo ile göndermeniz

İadeniz incelendikten sonra belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 10 iş günü içerisinde hesabınıza iade edilir. Bu süre iade ürünün gencspor.com.tr tarafından teslim alınmasıyla başlar. 

İade işleminiz gerçekleştiğinde size bir bilgi e-postası gönderilecektir. Herhangi bir gecikme yaşanması halinde müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gönderilen siparişlerin değiştirilmesi ya da iadesi durumunda gencspor.com.tr kargo ücretini bir kereye mahsus olarak karşılar. Aynı ürün için birden fazla değiştirme talebinin olduğu durumlarda kargo masrafları sipariş sahibine aittir. Yurtiçi Kargo dışındaki firmalarla yaptığınız gönderilerde gönderi ücreti müşteriye aittir, ödemesi yapılmamış gönderiler teslim alınmayacaktır.

Değişim yapmak istediğiniz ürünün fiyatı satın aldığınız üründen az ise fark kadar indirim kuponu bedeli tarafınıza gönderilecektir.

Askeri bölgelerin güvenlik kurallarından dolayı adres teslim yapılamamaktadır. Ancak, adresinize en yakın şubeye \"telefon ihbarlı\" olarak gönderi yapılabilmektedir.


100,00 TL altındaki tüm siparişlerinize 6,00 TL kargo ücreti yansıtılacaktır.100,00 üzeri siparişlerinizde kargo ücreti tarafımıza aittir.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra \"Hesabım\" sayfasından siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca siparişinize ait takip numaranız ile sipariş sorgulama sayfamızı kullanabilirsiniz.

Teslimat adresinde bulunmadığınız durumda bir başkası kimlik ibraz ederek siparişinizi teslim alabilir.


Standart kargo şirketi prosedürüne istinaden, kargo şirketi sizi teslimat adresinde bulamazsa size bu konuda not bırakır ve daha sonra teslimat için 2. defa gelir. Size bırakılan not ile lütfen kargo şirketiyle iletişime geçiniz. Kargo şirketi size iki defada da ulaşamazsa 3 gün sureyle şubede bekleyen ürününüzü bize geri getirir.

Sipariş tutarınız 100 TL altında ise 6 TL Kargo Ücreti Alıcı\\\'ya aittir, ki bu faturanıza yansıtıldığından kargo yetkilisine ekstra bir ödeme yapmanız söz konusu değildir. Kapıda ödeme seçeneğini seçtiyseniz, faturanızın bedelini Aras Kargo yetkilisine ödemenizi rica ediyoruz. Not: Siparişiniz esnasında \\\"standart kargo\\\" seçeneği dışında sistemde sunulan farklı bir kargo seçeneği talep edilmiş ise hizmet fark bedeli sipariş toplamına eklenmiş olacaktır.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra \"Hesabım\" sayfasından da siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz. 


Siparişinizi kontrol ettikten sonra imzalayarak teslim alınız. Eğer kargonuzda bir karışıklık ya da eksiklik varsa teslim almadan kargo görevlisine tutanak tutturup iade etmelisiniz.

gencspor.com.tr web sayfamızdan yapmış olduğunuz alışverişiniz ilgili kargo şirketi tarafından teslim alındığı andan itibaren, size teslim edildiği ana kadar kargo firması güvencesi altında olup, sigortalı taşınmaktadır. Ambalajı ve kutusu zarar görmüş olan kargolarınız için kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir. Aksi halde gencspor.com.tr sorumluluk kabul etmez.

gencspor.com.tr tarafından kargo firmasına teslim edilen siparişinize ait \\\"kargo takip numarası\\\" size e-posta ile ulaştırılacaktır. Ayrıca, hesap oluşturduysanız \\\"Hesabım\\\" menüsünde \\\"Sipariş Takibi\\\" bölümünden kargonuzu adım adım takip edebilirsiniz. 

Konu hakkında sorularınız devam ediyor ise mesai saatleri içerisinde 0212 527 13 05 numaralı Müşteri Hizmetleri\\\'ni ya da ilgili kargo firmasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bize her zaman gencspormalzemeleri@hotmail.com
  adresinden de ulaşabilirsiniz.

Adres teslim dışı alanlar ve mücbir sebepler dışında Türkiye\'nin her yerine teslim yapılabilmektedir. Tüm illerden sipariş verebilirsiniz. Ancak, köy, kırsal bölgeler ve karayolu ile ulaşım sağlanamayan yerlere ürün teslimatı yapılamaması söz konusu olabilir. Buna rağmen adres teslim yapılamayan yerlere adresinize en yakın şubeye \"telefon ihbarlı\" olarak gönderi yapılmaktadır. Kargonuz varış şubesine geldiğinde, telefonla aranarak haberdar edilirsiniz. Bu durumda da kargoyu ilgili kargo şubesinden almanız rica olunur.

Konuyla ilgili çalışmalarımız devam ediyor.


Değiştirilecek ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orijinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. (Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez). Ürün, teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.

Adınız
Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Cep Telefonunuz
Cinsiyetiniz
Doğum Tarihiniz
Yaşadığınız Şehir
Branşınız
Mesleğiniz
Göreviniz
Online Müşteri Hizmetleri
Mesajınızı buraya yazınız: